Opfriscursus outdoor voorklimmen multipitch

Opfrissen outdoor voorklimmen multipitch (enkel touw)
Klim je vrijwel alleen maar enkele lengtes en ga je weer weekenden of tijdens je vakantie multipitchen? Wil jij al je kennis weer paraat hebben zodat je niet onnodige tijd verspilt op de standplaats. Schrijf je dan in voor een opfriscursus outdoor voorklimmen multipitch.

In 1 dag behandelen we de belangrijkste technieken voor het klimmen van routes met meerdere touwlengtes.Zo zorg jij dat je weer optimaal voorbereid bij de rotsen omhoog kan gaan. Is dit interessant voor je? Schrijf je dan (samen met andere klimmaatjes) in voor een opfriscursus outdoor voorklimmen multipitch (enkeltouw). Deze cursus wordt normaliter in Nederland verzorgt maar kan desgewenst ook in België plaatsvinden.

Het instapniveau voor deze herhalingsdag is als volgt. Je hebt …
… de afgelopen jaren een cursus multipitch met goed gevolg afgerond.
… klimt minimaal nog een route met gradatie 5b.

Cursusdata 2023
In 2023 zijn er geen vast geplande cursussen, deze zijn enkel op aanvraag beschikbaar.

Inschrijven

    Aan welke opfrisdag wil je deelnemen? (verplicht)
    nader te bepalen

    In welke hal klim of boulder je het meeste?

    Bezit je zelf niet alle materialen? Wist je dat je bij De Klimspecialist ook materiaal kan bestellen. Alle gangbare materialen van het Italiaanse merk Climbing Technology zijn doorgaans op voorraad.

    Twijfel je over 1 van de bovenstaande zaken? Neem dan contact met ons op.